Üreten Afyonkarahisar'ı hep birlikte inşa edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanlığı'nda işadamları ile bir araya geldi.

02:55:52 | 2019-02-01

Çetinkaya, "Türkiye'de işadamları güçlü olursa, esnafımız güçlü olursa Türkiye'de güçlü olur. Üretim olduğu bir Afyonkarahisar'ı hep birlikte inşa edeceğiz" dedi. 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, beraberinde MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan ve partililerle birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

İŞADAMLARIMIZ, ESNAFIMIZ GÜÇLÜ OLURSA ÜLKEMİZDE GÜÇLÜ OLUR

 

İşadamları ile Afyonkarahisar'a yapılması gereken yatırımları ve bu yatırımlar nezdinde Belediye'ye düşecek sorumlulukları istişare eden MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "MÜSİAD önemli bir sivil toplum kuruluşumuz. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Türkiye'de işadamları güçlü olursa, esnafımız güçlü olursa Türkiye'de güçlü olur. Biz Afyonkarahisarımızın sorunları hakkında sizlerle sürekli istişare halinde olup bu sorunların çözülmesi noktasında ortak akıl yürüteceğiz. Üretim olduğu bir Afyonkarahisar'ı hep birlikte inşa edeceğiz." dedi.

 

AFYONKARAHİSAR İÇİN BİRLİKTE HAREKET EDİLMELİ

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, Çetinkaya'ya seçim çalışmalarında başarılar dileyerek, "Afyonkarahisar'ın daha güzel, daha refah, daha huzurlu bir şehir olması yolunda herkesin taşın altını elini koyması gerekiyor." ifadelerini kullandı.
ETİKET :   afyon MHP fatih çetinkaya afyon haber

Tümü
UA-134287545-1