Taytak’tan çetinkaya’ya tam destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, memleketi olan Afyonkarahisar’da MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya ile seçim çalışmalarına katılarak vatandaşlardan Çetinkaya için destek istedi.

00:57:00 | 2019-02-20

TAYTAK ÇETİNKAYA’YI YANINDAN AYIRMIYOR

 

TBMM çalışmalarından fırsat buldukça memleketi ve seçim bölgesi Afyonkarahisar belde ve ilçelerini ziyaret eden Taytak, bu amaçla geldiği hafta sonunda belde seçim iletişim merkezleri açılışları esnasında belediye başkan adaylarına destek vererek seçilmeleri halinde tüm vaatlerinin kefili ve takipçisi olacağının altını çiziyor. Ziyaretlerinde Afyonkarahisar merkez belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya’yı yanından ayırmayan Taytak, fırsat buldukça Çetinkaya ile birlikte seçim çalışmalarına da katılıyor.

 

“ÇETİNKAYA İŞİNİN EHLİ, LİYAKATLİ YİĞİT BİR KARDEŞİMİZDİR”

Solido Çağrı Merkezi ziyareti esnasında Çetinkaya ile birlikte şirket çalışanlarına hitap eden Taytak, “Fatih Çetinkaya kardeşimiz, tecrübesi ile, belediyecilik konusunda birikimi ve akademik unvanı ile bu işin ehli olduğunu ispat etmiş, liyakatli yiğit bir kardeşimizdir. İnanıyorum ki, 2014 seçimlerinde çok az bir farkla kaçırdığı belediye başkanlığı seçimini bu defa sizlerin teveccühü ile kazanacak ve Milliyetçi Hareket Partisinin Üretken Belediyecilik misyonuna uygun olarak kalıcı ve tarihi hizmetler yapacaktır. Projeleri insan odaklı, ayağı yere basan ve Afyonkarahisarımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmış projelerdir. Bizlerde her konuda onun verdiği sözlerin ve vaatlerin arkasındayız. Onun sözü bizim sözümüzdür. İnşallah 31 Mart akşamı belediye başkanlığını kazandıktan sonra kendine güvenenleri ve ona oy verenleri mahcup etmeyecektir” diye konuştu.

Taytak’ın önümüzdeki günlerde de Çetinkaya ile birlikte seçim çalışmalarına katılacağı kaydedildi.

 
ETİKET :   mhp fatih çetinkaya mehmet taytak

Tümü
UA-134287545-1