Saadet Partisi’nin adayı belli oldu

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu oldu.

00:34:17 | 2019-02-20

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Adnan Şenel, düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: “Afyonkarahisar’da tüm ilçe ve beldelerimizde Aday belirleme çalışmalarımızı tamamladık. Listelerimizin teslimini bitirmek üzereyiz. Bugün bu toplantımızda Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımızı kamuoyuna takdim etmek için bir araya geldik.

 

Her zaman olduğu gibi 80 milyon kardeşiz.

Devletten trilyonlar alanların aksine tek kuruş yardım almayan ve tüm il, ilçe ve beldelerde seçime giren tek parti Saadet partisi.

 

AKP iktidarı ve ittifak ortağı MHP birçok il ve ilçede seçimde tek başına aday çıkarmazken Saadet Partisi bütün büyükşehir, il ve ilçelerde seçime kendi adayıyla giren tek parti. Devletten trilyonluk yardımlar alan AKP 4 şehirde yok. MHP 28 şehirde yok diğer partilerde de durum ortada Şimdi soruyorum ittifak yapan kim?

 

Duyduk Duymadık Demeyin Saadet Partisi Bu Seçimlere Tek Başına Giriyor. Saadet Partisi olarak tüm Türkiye’de 1.399 belediyede aday çıkarıyoruz. Afyonda tüm belediyelerde tek başına seçime giren partiyiz. 59 belediyede adayımızı gösteriyoruz.

 

Bize iftira atanlara cevap vermekle uğraşmayacağız. Bizi dinlemek isteyene, bize saygı gösterene derdimizi davamızı sevdamızı anlatmaya devam edeceğiz.

 

Makamlar gelip geçici. Bugün var yarın yok. Cenabı Hak herşeyi görüyor ve biliyor.

 

Belediyecilik heyecan gerektirir. Belediyecilik duyarlılık, çalışkanlık, fedakârlık ve cesaret gerektirir Belediye başkanlığına talip olmak, hele Afyonkarahisar gibi bir şehrin Belediye Başkanlığına aday olmak, çok önemlidir.

 

İnce eledik, sık dokuduk ve adayımızı belirledik. Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim anlayışı ile çalışacak kadrolar hazır inşallah Bu güzel şehre hizmet etmek için yola çıkan adayımız, Hasan Hüseyin Uğurlu beydir. Afyonkarahisar’a hayırlı çalışmalara vesile olmasını diliyorum.”
ETİKET :   saadet partisi afyon hüseyin uğurlu

Tümü
UA-134287545-1