Lise öğrencilerinden örnek davranış

Sandıklı ilçesinde lise öğrencileri, "Meslek liseliler aileler ile buluşuyor" projesi kapsamında kentte ihtiyaç sahibi bir aileye gıda yardımında bulundu.

01:47:59 | 2019-02-12

Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhasebe bölümü 11. sınıf öğrencileri, kendi aralarında para toplayarak ilçede ihtiyaç sahibi bir aileye yardımda bulunma kararı aldı. Öğrenciler, konuyu öğretmenleri Mürsel Bıyık ile Rehberlik Öğretmeni Gülsüm Konuk'a iletti. Öğrencilerin duyarlı davranışlarına kayıtsız kalmayan öğretmenler de ilçedeki Zafer Mahallesi Muhtarı Gazanfer Altıntaş ile iletişime geçerek mahalledeki ihtiyaç sahibi bir aile tespit edildi.“MESLEK LİSELİLER AİLELER İLE BULUŞUYOR”

Proje kapsamında öğretmen ve öğrenciler, temel gıda madde yardımlarından oluşan kolilerle mahalledeki ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret etti. "Meslek liseliler aileler ile buluşuyor" projesi kapsamında öğrencilerinin duyarlı bir davranışa imza attıklarını belirten Muhasebe Öğretmeni Mürsel Bıyık gazetecilere yaptığı açıklamada, bütün organizasyonu öğrencilerinin düzenlediğini kendilerinin sadece aracılık ettiğini söyledi.
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1