kadın kültür evinde son hazırlıklar yapılıyor

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda ilçede, Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı ile ortaklaşa açılacak olan Kadın Kültür Evi, Vali Yardımcısı Nurullah Kaya tarafından incelendi.

01:20:58 | 2020-08-23

 

Afyonkarahisar Valisi  Gökmen Çiçek’in talimatları doğrultusunda ilçede, Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı ile ortaklaşa açılacak olan Kadın Kültür Evi, Vali Yardımcısı Nurullah Kaya tarafından incelendi.

 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kaymakam Eflatun Can Tortop, Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer’in de hazır bulunduğu incelemelerde, daha önce Sandıklı Belediyemiz tarafından restore ettirilerek ilçemize kazandırılan Gülşanioğlu evinin kültürel ve tarihi dokusu hakkında Vali Yardımcımıza bilgiler verildi.

 

İlçemizdeki kadınlara hizmet verecek böylesine tarihi bir yapının açılmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yardımcımız Nurullah Kaya, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop’a gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, ilerleyen günlerde açılışı yapılacak olan evin Sandıklı ilçesine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.
ETİKET :   kadın kültür evinde son hazırlıklar yapılıyor

Tümü
UA-134287545-1