İsmail Kaptan son yolculuğuna uğurlandı

Afyonkarahisar'ın eski belediye başkanı Abdullah Kaptan'ın oğlu İsmail Burak Kaptan geçirdiği kalp krizi nedeni ile İzmir'de hayatını kaybetmişti. İsmail Kaptan'ın cenazesi sevenleri ve ailesi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

19:28:30 | 2019-08-08

Cenaze öncesi baba Kaptan güçlükle aayakta durarak metanetini korudu. Çok sayıda kişi Abdullah Kaptan'A baş sağlığı diledi. Başsağlığı dileyenler arasında, Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen , Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve çok sayıda vatandaş taziyelerini dile getirdi.


İmaret Camii'ndeki öğle namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Cenaze töreni öncesi Abdullah Kaptan oğlunun tabutu başında taziyeleri kabul etti. Cenaze töreninde eski Başkan Kaptan ve yakınları göz yaşlarına hâkim olamazken, hayatını kaybeden İsmail Burak Kaptan'ın evli ve 3 çocuk babası olduğu kaydedildi.


Hayatını kaybeden Kaptan'ın 11 yaşındaki oğlu Abdullah Kaptan da büyükbabası eski Başkan Abdullah Kaptan ile birlikte saf tuttu. İl Müftüsü Şükrü Kabukçu'nun kıldırdığı cenaze namazı sonrası Kaptan'ın naaşı Kocatepe Asri mezarlığında aile kabristanına defnedildi.

 
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1