Gazetecilik Dünyanın En Zor Meslekleri Arasında Yer Almaktadır.

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

12:21:28 | 2020-01-11

Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

 

 Başkan Ögeday yayınladığı mesajda şu duygu ve düşüncelere yer verdi;

 

 

“Gazetecilik dünyanın en zor meslekleri arasında yer almaktadır. Gazeteciler hiç bir an mesai mevhumu gözetmeksizin, her şart altında görevini yapmaya çalışan kişilerdir.

 

Gece gündüz demeden, zor şartlar altında fedakârca görev yapan değerli basın mensuplarının,  ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi,  kalkınması için doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı ve hukukun evrenselliği ilkelerinden ödün vermeden çalışan basın emekçilerimiz, doğru haberi halka ulaştırmak için büyük gayret sarf etmektedirler.

 

İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetim arasında köprü vazifesi gören, bu yönüyle de milletin duygularına tercüman olan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü  kutlar saygılar sunarım” Dedi.
ETİKET :   Gazetecilik Dünyanın En Zor Meslekleri Arasında Yer Almaktadır.

Tümü
UA-134287545-1