Eyyy Polis Ünivormanı çıkar öğle gel erkeksen..!!!

Afyonkarahisar Merkez Burmalı Mahallesi 169.sokakta gece vakti çevreye rahatsızlık veren şahıslar, polis memurlarına ünüformanı çıkar öğle gel diye tehdit savurdular. Türkiye Cumhuriyeti Devletinden korkmayan ve sabah saatlerine kadar vatandaşın huzur ve güvenliğini tehdit...

13:14:58 | 2019-07-11

Afyonkarahisar Merkez Burmalı Mahallesi 169.sokakta gece vakti çevreye rahatsızlık veren şahıslar, polis memurlarına ünüformanı çıkar öğle gel diye tehdit savurdular.

 

Türkiye Cumhuriyeti Devletinden korkmayan ve sabah saatlerine kadar vatandaşın  huzur ve güvenliğini tehdit eden şahıslar, Türk Polisini tehdit etti.

 

Alkol alan ve çevreye sabahlara kadar rahatsızlık veren sarhoşlar, en sonunda devletin güvenlik güçlerinide tehdit etti. Burmalı mahallesi 169. sokak no “12/1 önünde sabah saatlerine kadar alkol alıp çevreye rahatsızllık veren sarhoş sahıslar, en sonunda gözünün içine baka baka Türk Polis Teşkilatınıda tehdit ettiler.

 

Bazı alkollü sahıslar gelen polis ekipleri bizden, o  yüzden kesinlikle istifinizi bozmayın demeleri ile polis ekiplerine hakaret edip tehdit eden, onlar bizim ekipden korkmayın bize zarar vermezler deme ile kimleri kast ettiği bilinmiyor. Polis teşkilatı sarhoş ve esrar kullanan vataşlar ile nasıl bağlantıya geçer, onlar bizden dokunmayın onlara demeleri ile kimleri güvence altına aldıkları soru işareti bıtraktı.

 

Gazeteci Ahmet Uçmak’ın eşi gece vakti arayarak ahmet polis memurlarına tehdit ediyorlar ama polis memurları sesini çıkarmıyor demeleri üzerine , Afyonakarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’a durumu bildiren Ahmet Uçmak, kendisi değil polis teşkilatına yapılan küfür ve tehditin hesabını sordu.

 

Polis memurlarına ana avrat küfür edecekler biz onlara yapılan küfürün hesabını soracaz,, yazıklar olsun Afyonkarahisar Emniyet Müdürüne ,, biz onları savunacaz ama polis ekipleri bizi savunmayacak,  Allah her kezi bildiği gibi yapsın,, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız,, sen rahat uyu ALLAH SENİ  RAHAT UYUTMASIN İŞALLAH diye Afyon internet Gazetecileri Derneği Başkanı Ahmet Uçmak sitem etti.

 

Afyon Emniyet Müdürlüğüne o kadar suç duyurusunda bulunduk,, Muhtar ile birlikte dilekçe yazdık, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız,, İşin içinde gazeteci Ahmet Uçmak olunca uyuyacağımı tuttu, yazıklar olsun size,, polislere hakaret ediliyor,, biz sesimizi çıkarıyoruz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız yatağında mışıl mışıl uyuyor,, yazıklar olsun ; dedi.
ETİKET :   Eyyy Polis Ünivormanı çıkar öğle gel erkeksen..!!!

Tümü
UA-134287545-1