Cansuyu Derneği Haftalık toplantıda önemli konuları görüştü

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği, haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

01:05:59 | 2019-04-13

Yapılan Toplantıda, istişare heyetinin belirlenmesi, gönüllüler heyetinin belirlenmesi, ilçelerdeki eksik temsilcilerin tamamlanması, Ramazan ayında yapılacak faaliyetlerin belirlenmesi gibi çok sayıda konu görüşüldü.

 

İl Temsilcisi Mehmet Demir, Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin önemli bir görevi üstlendiğini ifade ederek, her yıl yüzlerce fakir, fukara ve ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürdüklerini söyledi.Bu yıl da önemli faaliyetlerde bulunacaklarını ifade Eden Demir,imkanlar el verdiği sürece yardım çalışmalarına,aralıksız devam edeceklerini ifade etti.

 

Daha sonra Ramazan ayında yapılacak olan, yardım, fitre, zekat, konuları değerlendirildi. Toplantıya Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir,Teşkilat Bakanı Ahmet Erkan,Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Oğuz, Tahkikat ve kampanyalardan sorumlu Başkan Ahmet Ayvaz,Yetim Sorumlusu Kaya Çetinbaş, İstişare Heyeti Üyeleri Bekir Koçak, Bünyamin Tunçbilek, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Muhammed Ali Manas, STK Sorumlusu Halil Kaygısız katıldı.
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1