Başkan Sezen, Gençlik Kolları Başkanı Karahan’ın işyeri açılışına katıldı

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan’ın işyeri açılışına katıldı.

18:27:13 | 2019-02-03

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ilimizde sigortacılık sektörü üzerine bir işyeri açtı. Açılışa AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek ve çok sayıda davetli katıldı.

 

“Sigortacılık önemi yeni anlaşılan bir sektördür”

 

Açılış konuşmasını Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptı. Karahan konuşmasında, “Bu sektör gerçekten insanın hem kendi canı, hem de kendi malını koruma anlamında çok önemli bir sektör. Sigorta dediğiniz kavram geleceğe yönelik bir kavramdır. Geleceğin ne getireceğini öngöremediğimiz gibi bize ne kaybettireceğini de bilemiyoruz. Bu yüzden sigorta çok önemli. Günümüzde sigortacılık yeni yeni önemi anlaşılan bir sektördür. Bizler de burada sektörde 20 yıldır faaliyet gösteren ve müşterilerine sağladığı güvence ile ismini duyurmuş Adnan Bızıkçı sigorta acenteliği ile beraber resmi şubemizi açtık. İnşallah Rabbim hayırlı işler nasip eder” ifadelerine yer verdi.

 

“Sektörde 20. Yılımız”

 

Karahan’ın ortağı Şükrü Bızıkçı da konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Şuhut’ta 1999 yılında başladığımız bu sektöre 20. yılına girdik. Ethem kardeşim ile böyle bir girişimde bulunma kararı verdik. Güçlerimizi birleştirdik. Sizlerin de desteğiyle inşallah her şey daha iyi olacak.”

 

“Başarılar diliyorum”

 

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de “Genç girişimcilerimizi tebrik ediyorum. İnşallah hayırlı uğurlu olmasını ve artarak bu acentelik faaliyetlerinin devam etmesini diliyorum. Sigorta gün geçtikçe önemi daha iyi anlaşılan bir sektördü. Geleceğimizi güvence altına aldığımız bir sektör. İşlerinde başarılar diliyorum ve kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

 

“Bereketli olmasını diliyorum”

 

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da “Ben bu güzel iş yerinin hem Ethem Karahan'a, çalışma arkadaşlarına, çalışanlarına hayırlı bereketli olmasını diliyorum. İnşallah burada Afyonumuzda, bölgemizde, ilimizde, ilçelerimizde en güzel şekilde hizmetler sunar. Tekrar tekrar Allah hizmetlerini arttırsın. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

“Başarılı bir Gençlik Kolları başkanı”

 

Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek ise Karahan’a hayırlı olmasını diledi. Karahan’ın başarılı bir Gençlik Kolları Başkanı olduğunu ifade eden Zeybek, “Kendisini tebrik ediyorum. Genç yaşta ticarete atılarak öz güvenini ortaya koymuş oldu. Bizim inancımıza göre rızkın on da dokuzu ticarettedir. Kendisine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

“Allah utandırmasın”

 

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Ethem Karahan kardeşimizin açmış olduğu işyeri hayırlı bereketli olsun. 31 Mart seçimleri dolayısıyla günlerdir ötelediği açılış ancak bugüne nasip oldu. Biz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Allah utandırmasın.”

 

“Önümüzdeki 10 yılın en değerli mesleklerinden biri”

 

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de “Bugün burada Ethem kardeşimizin sigorta firmasının açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Önümüzdeki 10 yılın en değerli mesleklerinden biri sigortacılık olacaktır. Yeni sigorta şirketinin cümlemize hayırlara vesile olmasını ve bereketli kazanç sağlamasını niyaz ediyorum. İnşallah içi dolu olsun, Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

 

AXA Sigorta Akdeniz Bölge Müdürü Murat Çam da konuşmasında Karahan ve ortağını tebrik etti.

 

Konuşmaların ardından dualarla açılış yapıldı.
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1