Başkan Mustafa Çöl “yardım değil, görevimiz”

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 7 yıldır yaklaşık 400 aileye düzenli olarak yapılan sıcak yemek yardımını kendisi yaparak vatandaşlarla istişarelerde bulundular.

22:10:14 | 2021-05-07

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 7 yıldır yaklaşık 400 aileye düzenli olarak yapılan sıcak yemek yardımını kendisi yaparak vatandaşlarla istişarelerde bulundular.

 

Kapıda Başkan Mustafa Çöl’ü görenler kendisiyle sohbetlerde bulunarak istek, dilek ve temennilerini ilettiler. Sıcak yemek dağıtımından duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl; “Bizler vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını çözmek için buradayız. Özellikle Ramazan ayında maneviyatın, yardımlaşmanın, şükrün çok olduğu zaman dilimlerinde birbirimizin yanında daha çok olmalı, bu müstesna zaman dilimlerinde birbirimize daha çok zaman ayırmalı, destek olmalıyız.

 

Belediye olarak sıcak yemek yardımı bizim görevimiz, yapmakla mükellef olduğumuz işlerin başında geliyor. Bu yüzden vatandaşlarımızla güzel sohbetlerde bulunduk, istek ve şikâyetleri varsa birinci ağızdan dinledik, çözülmesi için direktifleri yine burada verdik.

 

Ben bütün hemşehrilerimizin yaklaşan Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, daha nice güzel günleri beraberlik içerisinde geçirmeyi yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.” Dedi.HABER VİDEOSU
 
ETİKET :   Başkan Mustafa Çöl “yardım değil görevimiz”

Tümü
UA-134287545-1