AFYONKARAHİSAR’IN MELEK MÜDÜRESİ..

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, göreve geldiği günden bugüne kadar, Özverili ve mücadeleci kişiliğiyle kısa sürede Afyonkarahisar’daki vatandaşların gönlünde taht kurdu. Mütevazi kişiliği, İşine olan bağlılığı ve sempatisi ile...

19:28:33 | 2019-07-08

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, göreve geldiği günden bugüne kadar, Özverili ve mücadeleci kişiliğiyle kısa sürede Afyonkarahisar’daki vatandaşların gönlünde taht kurdu.

 

Mütevazi kişiliği, İşine olan bağlılığı ve sempatisi ile Devletin üst düzey kademesi tarafından takdir edilen  Müdürlerinden olan, Şerife Münire Burcu , Afyonkarahisar’da İletişim Başkanlığını layıkıyla temsil ediyor.

 

Kimsesi olmayan yaşlılara, fakir çocuklara, Suriyeli Mültecilere, mazlumlara kucak açan, ortaya koyduğu insanlık örneği ile büyük takdir topluyor. 10 Ocak 2018’de Afyonkarahisar’a görevlendirilen Şerife Münire Burcu, görevinde ve kişiliğinde tüm insanlar ve çocuklar tarafından Afyonkarahisar’ın meleği olarak  gönüllere girdi.
ETİKET :   AFYONKARAHİSAR’IN MELEK MÜDÜRESİ..

Tümü
UA-134287545-1